Vážené klientky a klienti, oční optika OK Optical Vám do Českých Budějovic přináší novou éru v oblasti prodeje brýlí a nabízí služby 21. století v rámci péče o zrak. Naše optika je součástí Centra oční péče a estetiky na Poliklinice Sever, které unikátně spojuje odbornosti jako oftalmologie, estetická medicína, optometrieoční optika.

Vizi vybudovat privátní pracoviště poskytující komplexní služby nejen v očním lékařství jsem měla již na začátku své lékařské kariéry při příchodu do Českých Budějovic v roce 2008. Nyní se naše vize po dlouhých 13 letech stala skutečností.

Vzhledem k tomu, že oční lékařství a oční optika jsou 2 různé obory, nechtěla jsem plně ovládat jen jednu tuto odbornost a specializaci „oční optik“ jsem si navíc dostudovala. Díky tomu Vám nyní mohu nabídnout to, co žádná jiná oční optika v Českých Budějovicích. Komplexní pohled na celou problematiku brýlových korekcí včetně mého osobního dohledu nad výběrem obrub pro zajištění té nejlepší anatomicko-estetické funkčnosti brýlí.

Nová designová oční optika OK Optical nemá sloužit jen jako místo, kde nakoupíte krásné a kvalitní brýle. Snažili jsme se vytvořit prostor, který se Vám také bude líbit a kam se rádi budete vracet. Proto jsme neváhali a interiér vybavili designovými prvky z Itálie, technologií pro optiky z Německa a prvotřídními výrobky truhláře a uměleckého kováře z Čech. 

Věřím, že s našimi službami budete spokojeni, a že se vám naše ordinace, pracoviště optometrie i oční optika budou líbit. Veškeré prostory i designové prvky jsme navrhovali sami s manželem tak, aby prostředí odpovídalo 21. století a zároveň nebylo „nudné a lékařsky sterilní“. Věříme, že se nám to povedlo, resp. snažili jsme se pro to udělat vše.

S úctou

MUDr. Kim Štěpánková, FEBO, DiS.

Oční optika 21. století

Brýlové obruby

Velkou pozornost věnujeme výběru optimálních obrub pro zákazníka. Spolupracujeme s největšími dodavateli na českém i evropském trhu a vybíráme pro Vás jen takové brýle, které splňují naše přísná interní pravidla pro zaručení té nejvyšší kvality a odolnosti. Každé obruby schvaluje k prodeji Dr. Štěpánková, aby byla garantována jejich anatomicko-estetická funkčnost. Máme jeden z největších výběrů prémiových brýlí v Českých Budějovicích a některé luxusní značky nabízíme jako jediní ve městě. Vybere si však u nás každý. Ceny brýlových obrub začínají již od 500 Kč.


Brýlové čočky

Oční optika

Brýlové obruby jsou to, co zákazníka zajímá nejvíce. Je to logické – to jediné na první pohled definuje vzhled a utváří image člověka. Z lékařského i optického hlediska jsou však nejdůležitější brýlové čočky. Na českém trhu existuje mnoho výrobců a distributorů všech cenových a samozřejmě i kvalitativních hladin. Brýlová čočka dnes již dávno není jen zabroušené sklíčko, které se zasadí do brýlových obrub. Je to zcela bez nadsázky high-tech produkt 21. století, jehož výroba vyžaduje použití těch nejmodernějších a nejsofistikovanějších výrobních procesů na světě.

Pro naše klienty chceme vždy jen tu nejlepší kvalitu, a proto Vám nabízíme výhradně brýlové čočky od celosvětové špičky na trhu – firmy Carl Zeiss. Tato německá společnost je předním výrobcem těch nejpokročilejších optických technologií na světě, a i proto si ji NASA zvolila jako jednoho z hlavních dodavatelů pro svoje vesmírné teleskopy – Hubbleův i jeho nástupce – teleskop Jamese Webba.

Nejkvalitnější brýlové obruby na trhu + brýlové čočky Carl Zeiss = prvotřídní produkt, Vaše spokojenost

Vaše oční optika